Udział w ogólnopolskich wystawach zbiorowych w kraju i za granicą

• 1981 Warszawa Sztuka i rękodzieło ludowe Cepelii
  • 1982 Warszawa Wisła w sztuce ludowej (ze zbiorów Muzeum Etnograficznego w Toruniu)
  • 1984 Berlin Sztuka nie tylko naiwna (ze zbiorów M E w Toruniu)
  • 1984 Dijon (Francja) Boże Narodzenie w Polsce (ze zbiorów M E w Toruniu)
  • 1985 Drezno (Niemcy) Winter und Weihnachten in Polen. Volksbrauche und Volkskunst (ze zbiorów M E w Toruniu)
  • 1987 Mohylew (Białoruś) Polskoje narodnoje iskusstwo (ze zbiorów M E w Toruniu)
  • 1988 Bydgoszcz Ludowe malarstwo na szkle ze zbiorów Muzeum Etnograficznego w Toruniu
  • 1988 Bayeux (Francja) Sztuka kontemplacji. Interprofesjonalna wystawa twórców zChojnic i regionu Kaszub (Muzeum Historyczno-Etnograficzne w Chojnicach)
  • 1989 Korsuń Szewczenkowski (Ukraina) Sztuka ludowa twórców z Chojnic i regionu Kaszub (Muzeum Historyczno-Etnograficzne w Chojnicach)
  • 1990 Toruń Nieposkromieni (ze zbiorów M E w Toruniu)
  • 1992 Kaliningrad (Rosja) wystawa sztuki ludowej z okazji Festiwalu Krajów Nadbałtyckich
  • 1993 Kolonia (Niemcy) Sztuka ludowa Kaszubów
  • 1997 Częstochowa – Jasna Góra Współczesna sztuka ludowa (wystawa na Krajowy Kongres Kultury Wsi ze zbiorów M E w Toruniu)
  • 1998 Płock Kaszuby (wystawa etnograficzna ze zbiorów Muzeum Narodowego w Gdańsku)
  • 1999 Warszawa Dwie Apokalipsy. W kręgu sztuki naiwnej i art. brut (Centrum Sztuki Współczesnej)
  • 2003 Toruń Ludowe malarstwo na szkle w Polsce (ze zbiorów M E w Toruniu)
  • 2004 Bydgoszcz Anioły w sztuce ludowej (Muzeum Okręgowe)
  • 2005 Warszawa Talent, Pasja, Intuicja (Państwowe Muzeum Etnograficzne)
  • 2006 Częstochowa Hej, tu u nas na Kaszëbach
  • 2015 Kluki Praca i świętowanie. Aspekty życia wiejskiego we współczesnej sztuce ludowej (Muzeum Wsi Słowińskiej)
  • 2016 Szreniawa Święty Izydor wołkami orze... Święci patroni w życiu wsi polskiej (Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego)